Komeda. Perspektywa Nova

Magdalena Kumorek & Tubis Trio
Komeda. Perspektywa Nova. Koncert

„Komeda. Perspektywa Nova” to wspólne muzyczne poszukiwania nowych wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy.
Niepowtarzalne „Tubisowe” radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych piosenek, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa, niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50. rocznicę jego śmierci.. 

Magdalena Kumorek – szerszej publiczności znana z filmów „Poranek kojota”, „Układ zamknięty” czy serialu „Przepis na życie”- wnosi do tego projektu wrażliwość na synergię słowa i melodii w piosence. Wokalny warsztat aktorki, laureatki konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią prace na muzycznej scenie. Jednym z jej ważnych etapów była autorska płyta „Śmiercie” z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety – Bolesława Leśmiana.  

Tubis Trio czyli Maciej Tubis, Paweł Puszczało i Przemek Pacan – to jeden z najbardziej oryginalnych, prężnie rozwijających się w ostatnich latach zespołów jazzowych. Ich płyty studyjne „The Truth”, „Flashback” oraz ostatnia „So Us”, zostały entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów w kraju i za granicą, a koncerty Tubis Trio to duża dawka pozytywnej energii o charakterystycznym i niepowtarzalnym brzmieniu.  


Teaser muzyczny – materiał live ze studio

Kołysanka dla Rosemary

Szara Kolęda